Nowy cykl warsztatów w Starym Ratuszu

 (link otworzy duże zdjęcie)

W ramach działania „Kultura na złączach” Stary Ratusz pragnie zaprosić do dyskusji oraz współtworzenia kultury. Chce, z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi oraz przy współudziale wszystkich uczestników warsztatów określić, jakie wybieramy ścieżki kultury, co nam się podoba, a co zupełnie nie przypada nam do gustu, i czego tak naprawdę oczekujemy od kultury - od instytucji, animatorów.

Uczestnicy sprawdzą także, na ile my sami tworzą kulturę, a jeśli jeszcze nie zdobyli się na odwagę - co mogą jej zaoferować. Będzie mowa o kulturze także w aspekcie samego miejsca, w którym odbywają się warsztaty. Warsztaty przeznaczone dla różnych grup wiekowych, odpowiednio dostosowany pakiet ćwiczeń oraz otwartość na nowe.

Tytułowa Kultura na złączach to propozycja dla wszystkich, którzy mają ochotę na włączanie się w tworzenie kultury w Gnieźnie.

Warsztat dla rodzin z dziećmi w wieku 4-7 lat, środa, 14.10.2020, 17:00

Podczas warsztatu rodzinnego uczestnicy skupią się, wykorzystując formy plastyczne i teatralne, na tytule. Czym jest kultura, jakie zachodzą w niej połączenia, czy my jesteśmy jakoś złączeni z kulturą? jeśli tak, to w jaki sposób. Sprawdzą także, nieco detektywistycznie ocenić, czy kultura jest im w ogóle potrzebna. Wszystko w formie przyswajalnej, atrakcyjnej i przyjemnej.

Zapisy - telefonicznie pod nr 512 411 867, bądź mailowo staryratusz@mok.gniezno.pl

Opublikowano: 08 października 2020 17:17

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 67

Gniezno – Pierwsza Stolica Polski

Realizacja: IDcom.pl

Zdjęcia: Jerzy Andrzejewski oraz Archiwum UM