Kolejne medale karateków Inochi Gniezno

 (link otworzy duże zdjęcie)

Bardzo pracowity miniony weekend mieli zawodnicy Inochi Gniezno. W ciągu dwóch dni uczestniczyli w 4 imprezach sportowych i wywalczyli w sobotę i w niedzielę łącznie 11 medali.

3 października 2020 roku w Złotowie odbyły się XVI Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Karate Tradycyjnym i Fudokan. Podczas tych zawodów 2 medale wywalczyli mężczyźni: Marcin Wolski – zdobył złoto w kata Seniorów, a Kacper Majchrzak srebro w kumite Juniorów.

Tego dnia, również w Złotowie rozegrany został VIII Ogólnopolski Turniej Karate Satori Cup dla młodszych zawodników. Tam z kolei bardzo ładnie zaprezentowały się zawodniczki Inochi zdobywając 5 medali: Alicja Kaszyńska – złoto w kata oraz srebro w kumite, Jolanta Woźniak – złoto w kumite oraz srebro w kata, Zuzanna Gbur – brąz w kata. Barbara Cieślińska była bliska brązowego medalu, ale niestety przegrała ostatnią walkę.

4 października 2020 roku w Legnicy podczas Mistrzostw Polski Seniorów Bernadetta Kuleczka w silnie obsadzonej konkurencji kata seniorek uplasowała się tuż za podium.

W Brodnicy natomiast tego dnia zawodnicy Inochi zdobyli 4 medale – startując w II Pucharze Polski Karate UWK: Zuzanna Gbur – złoto w kata, Jolanta Woźniak – złoto w kata oraz Łukasz Wiśniewski – srebro w kumite oraz brąz w kumite drużynowym.

Opublikowano: 05 października 2020 08:03

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 95

Gniezno – Pierwsza Stolica Polski

Realizacja: IDcom.pl

Zdjęcia: Jerzy Andrzejewski oraz Archiwum UM