Lato w mieście może być fajne!

 (link otworzy duże zdjęcie)

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacja tradycyjnie już jest organizatorem półkolonii na sportowo. Tym razem przypadły one na czas wakacji letnich. To ciekawa alternatywa na spędzenie wolnego czasu w mieście dla dzieci w wieku 7-14 lat.

Nad bezpieczeństwem dzieci czuwa wykwalifikowana kadra pedagogiczna wychowawców. Dba o zachowanie wszelkich obostrzeń sanitarnych nałożonych na organizatorów tego typu wypoczynku. Do tej pory w turnusach udział wzięło 234 dzieci.

Są jeszcze wolne miejsca na turnusy sierpniowe zaplanowane w terminach: 3-7.08.; 10-14.08.; 17-21.08.; 24-28.08.

W ramach atrakcji półkolonie proponują: zajęcia sportowe i rekreacyjne, pokazową lekcję języka angielskiego przygotowaną przez Szkołę Językową Freedom School, zabawy na basenie i Klubie Zabaw dla Dzieci Fantazja, grę w kręgle w Hotelu Nest, pokazy capoeiry i pierwszej pomocy przedmedycznej. Zajęcia z aerobiku i na kortach tenisowych.

Szczegółowy program półkolonii i dokumenty do pobrania znajdują się na stronie www.basengniezno.pl w zakładce Półkolonie. Informacji na temat letniego wypoczynku udzielaj i zapisy przyjmują pracownicy szatni basenowej tel. 61 424 86 04.


Opublikowano: 31 lipca 2020 14:28

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 221

Gniezno – Pierwsza Stolica Polski

Realizacja: IDcom.pl

Zdjęcia: Jerzy Andrzejewski oraz Archiwum UM