Spotkanie Rowerowe w ramach Treningu RSP

 (link otworzy duże zdjęcie)

Zapraszamy do udziału w nietypowym spotkaniu rowerowym, które obędzie się w niedzielę, 19 lipca. Potencjalnych uczestników zapraszamy do przybycia w godzinach między 15:00, a 20:00 w okolice placu zabaw przy Jeziorze Jelonek, gdzie będzie stał punkt promocyjno-informacyjny.

W tym miejscu organizatorzy będą zachęcać do pobierania aplikacji Rowerowa Stolica Polski oraz instruować, jak z niej korzystać. Chętni będą mogli pobrać numerek startowy i pokonać na rowerze dowolny dystans. Po przejażdżce, będzie można wrócić do punktu promocyjno-informacyjnego i po przedstawieniu swoich dokonań za pośrednictwem wspominanej aplikacji otrzymać upominki (ich liczba jest ograniczona).

Warto zapoznać się z regulaminem spotkania. W związku z obowiązującymi obostrzeniami dotyczącymi epidemii wirusa Covid19, nie możemy kumulować się w dużych skupiskach ludzi, dlatego przy punkcie informacyjnym organizatorzy będą zabiegać m.in. o zachowywanie stosownych odległości.

W ramach przedsięwzięcia przeprowadzona zostanie także akcja profilaktyczna „Zamień promile na rowerową milę”. Poza rozdawaniem biuletynów, organizatorzy będą zachęcać do aktywności rekreacyjno-sportowej, zamiast do sięgania po używki w trakcie spędzania wolnego czasu.

Opublikowano: 13 lipca 2020 14:17

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Regulamin Spotkania Rowerowego [250.2 KB]

Wyświetleń: 243

Gniezno – Pierwsza Stolica Polski

Realizacja: IDcom.pl

Zdjęcia: Jerzy Andrzejewski oraz Archiwum UM