Ruszyła strona internetowa dla przedsiębiorców w związku ze skutkami COVID-19

 (link otworzy duże zdjęcie)

Przedsiębiorco   z   Wielkopolski! Potrzebujesz   pomocy,   aby   nadal   funkcjonować, zachować miejsca pracy i rozwijać się – nawet w obecnych warunkach? Stworzyliśmy dla Ciebie stronę internetową wsparcie.wielkopolskie.pl.

Koronawirus uderzył w każdy obszar naszego życia. Zamrożenie działalności na długie tygodnie sprawiło, że wiele firm ma dziś problem z utrzymaniem miejsc pracy. Z pomocą ruszył   nie   tylko   rząd   z   tarczą   antykryzysową,   ale   również   Samorząd   Województwa
Wielkopolskiego   uruchamiając   zarządzane   przez   siebie   środki   m.in.   z   UE   (w   ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020). Pożyczki płynnościowe, poręczenia, a już wkrótce dotacje na kapitał obrotowy. To oferta aktualnie dostępnych produktów finansowych skierowanych do mikro, małych i średnich przedsiębiorców z Wielkopolski dotkniętych skutkami epidemii COVID-19.

Dzisiaj   czas   na   kolejny  etap.  Aby  ułatwić   przedsiębiorcom   otrzymanie   pomocy  unijnej stworzyliśmy   stronę wsparcie.wielkopolskie.pl, na   której   znajdą   się  kompleksowe informacje o warunkach i wymaganiach związanych z otrzymaniem pomocy. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami.

Opublikowano: 25 czerwca 2020 09:02

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 167

Gniezno – Pierwsza Stolica Polski

Realizacja: IDcom.pl

Zdjęcia: Jerzy Andrzejewski oraz Archiwum UM