Ruszają zapisy na półkolonie GOSiR

 (link otworzy duże zdjęcie)

GOSiR informuje, że 15.06.2020 roku uruchamia zapisy na letnie turnusy półkolonijne. Placówka wypoczynku została zgłoszona w Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Organizatorzy wyrażają przekonanie, że tegoroczne zajęcia, mimo wielu obostrzeń wynikających z sytuacji nadzwyczajnej, przyniosą dzieciom wiele radości i satysfakcji.

Opiekę nad półkolonistami sprawować będzie doświadczona i przeszkolona kadra wychowawców. Obecność osób trzecich w obiektach będzie ograniczana. Wielkość grup zgodnie z zaleceniami ograniczona zostanie do 12 i 14 uczestników.

W późniejszym terminie przedstawiony zostanie szczegółowy program oraz zasady i procedury reżimu sanitarnego wynikające z rekomendacji MEN, GIS i MZ, jakie będą obowiązywały podczas realizacji zajęć sportowych, świetlicowych, spacerów oraz podczas spożywania posiłków. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z kierownikiem półkolonii: 696 452 113.

Zajęcia prowadzone będą w godzinach 9.00-15.00 na terenie Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego GOSiR przy ul. Bł. Jolenty 5. Każdego dnia dzieci otrzymają dwa posiłki (śniadanie i obiad). Pierwszy turnus rozpocznie się 29 czerwca i potrwa do 3 lipca 2020.

Turnusy pięciodniowe odbywać się będą cyklicznie w okresie wakacji i trwać będą do 28.08.2020. Półkolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-14 lat. Cena turnusu wynosi 219 złotych. Zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych 7-9 lat oraz 10-14 lat. Wszyscy uczestnicy półkolonii muszą na każde zajęcia przynosić stroje kąpielowe oraz stroje sportowe, gdyż codziennie przewidziane są zabawy na basenie oraz zajęcia rekreacyjno-sportowe na obiektach GOSiR.

Opublikowano: 09 czerwca 2020 10:24

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 330

Gniezno – Pierwsza Stolica Polski

Realizacja: IDcom.pl

Zdjęcia: Jerzy Andrzejewski oraz Archiwum UM