Rusza trening Rowerowej Stolicy Polski

 (link otworzy duże zdjęcie)

Ponad 64 tysiące kilometrów, pokonali rowerzyści podczas ubiegłorocznej  edycji rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. W tym roku Gniezno, również wystartuje we wrześniu, wśród 30 miast w powyższym projekcie.

Żeby zadbać o formę, zapraszamy rowerzystów do udziału w „Oficjalnym Treningu RSP”, który rozpocznie się 1 czerwca i potrwa do 16 sierpnia 2020 roku. W tym czasie, kilometry przejechane przez cyklistów będą zsumowane, bez przelicznika na ilość mieszkańców (jak to ma miejsce w głównej rywalizacji).

Żeby wziąć udział w rywalizacji, wystarczy posiadać urządzenie mobilne, na które należy pobrać bezpłatną aplikacje „Rowerowa Stolica Polski” https://linkd.pl/u7cc. Po jednorazowym  zarejestrowaniu się i dołączeniu w opcji Rywalizacja do „Oficjalnego Treningu RSP” należy wybrać Gniezno, jako miasto dla którego kręcimy kilometry i pamiętać o uruchomieniu aplikacji przy każdej rowerowej przejażdżce.

W roku 2019, zajęliśmy 4. miejsce. Wierzymy, że w tym roku może być dużo lepiej.

Informacje i szczegóły dotyczące „Oficjalnego Treningu RSP” znajdują się na stronie gniezno.eu ; FB , oraz wydarzeniu https://linkd.pl/u7ep

Opublikowano: 22 czerwca 2020 08:21

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 683

Gniezno – Pierwsza Stolica Polski

Realizacja: IDcom.pl

Zdjęcia: Jerzy Andrzejewski oraz Archiwum UM