Samuraje mimo pandemii w treningu

 (link otworzy duże zdjęcie)

Mimo panującej w naszym kraju sytuacji epidemiologicznej i zamkniętych z tego powodu hal treningowych, Akademia Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno nie próżnuje. Nasi karatecy regularnie uczestniczą w treningach prowadzonych „online” przez Senseia Andrzeja Zarzecznego (5 Dan). Treningi odbywają się zarówno dla początkujących, jak również dla osób już trenujących.

Na stronach naszej Akademii na facebooku można znaleźć filmy instruktażowe na których podstaw karate tradycyjnego w warunkach domowych uczy zawodniczka naszego Klubu Sensei Aleksandra Politowicz (1 Dan). Całość przygotowywana jest przez Olę i konsultowana u naszego głównego trenera Senseia Andrzeja Zarzecznego (5 Dan). Zajęcia wstawiane są we wtorki i czwartki o godzinie 17.00.

Gorąco zachęcamy i zapraszamy również na zajęcia „na żywo" na platformie zoom wszystkich karateków, którzy jeszcze nie zdecydowali się na trening. Dzieci w poniedziałki o 17.00, starsi (od 6 kyu) wtorki i czwartki 19.00. Treningi prowadzi Sensei Andrzej Zarzeczny (5 Dan). Chętnych, którzy chcieliby jeszcze dołączyć do zajęć "na żywo" prosimy o kontakt mailowy: andrzej.zarzeczny@wp.pl

Oglądajcie i ćwiczcie z nami! A jeśli komuś się spodoba to zapraszamy do naszej Akademii od września.

Opublikowano: 15 maja 2020 06:23

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 174

Gniezno – Pierwsza Stolica Polski

Realizacja: IDcom.pl

Zdjęcia: Jerzy Andrzejewski oraz Archiwum UM