XII Puchar Mistrza – Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego

 (link otworzy duże zdjęcie)

W sobotę 28 września 2019 r. w Hali Sportowej WKK Sport Center we Wrocławiu został rozegrany XII Puchar Mistrza – Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego. Do Wrocławia udała się reprezentacja Akademii Karate Tradycyjnego SAMURAJ Gniezno: Wiktoria Łuczyńska, Aleksandra Politowicz, Sebastian Kordela i Oskar Kordela.
Mimo początku sezonu nasi zawodnicy wypadli znakomicie. Troje z nich może pochwalić się aż dwoma medalami które po ciężkich bojach zawisły na ich szyjach. Wiktoria Łuczyńska startując w kategorii juniorskiej wywalczyła srebrny medal w kumite i brązowy medal w kata. Sebastian Kordela występując w kategorii młodzieżowiec dwukrotnie stawał na drugim stopniu podium odbierając zarówno za kumite i kata srebrne medale. Ola Politowicz natomiast startując już jako seniorka przywiozła ze Stolicy Dolnego Śląska złoty medal który wywalczyła w konkurencji kata i srebro wywalczone w konkurencji kumite. Reasumując do Gniezna „przyjechało” 1 złoty, 4 srebrne i 1 brązowy medal. Jak widać z początkiem sezonu zawodnicy Akademii Karate Tradycyjnego SAMURAJ Gniezno nie stracili formy, a treningi i zgrupowania kadry narodowej w jakich uczestniczyli nasi medaliści podczas wakacji nie poszły na marne.
Nie można zapominać oczywiście o trenerze Senseiu Andrzeju Zarzecznym (5 Dan), który przez cały czas przygotowuje zawodników Akademii do rywalizacji, a podczas zawodów jest przy każdym z naszych zawodników przy macie. Przez cały czas można oczywiście dołączyć do AKT SAMURAJ Gniezno i trenować tę piękną dyscyplinę sportu.
Szczegóły do kontaktu w linku: http://samuraj.gniezno.pl/kontakt/

Opublikowano: 02 października 2019 08:29

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 232

Gniezno – Pierwsza Stolica Polski

Realizacja: IDcom.pl

Zdjęcia: Jerzy Andrzejewski oraz Archiwum UM