Broadway z Pauliną Lewandowską w Starym Ratuszu

 (link otworzy duże zdjęcie)

27 czerwca 2019 roku, o godz. 19:00 Miejski Ośrodek Kultury chciałby zaprosić na ostatnie warsztaty taneczne w Starym Ratuszu, podczas których będzie można poznać styl „Broadway jazz”, a o godz. 21.00 rozpocznie się impreza taneczna.

19.00 - WARSZTATY TANECZNE Z PAULINĄ LEWANDOWSKĄ
Otwarty dla wszystkich warsztat taneczny przybliżający od podstaw styl broadway jazz. Styl ten wywodzi się z amerykańskiego tańca scenicznego i estradowego, który z kolei wyrósł z korzeni białej i kolorowej społeczności Ameryki. To kompilacja tańca jazzowego, swinga, country i rytmów karaibskich z Antyli. Jest typowy dla teatrów i kabaretów na Broadwayu, stąd jego nazwa.
Warsztat poprowadzony przez Paulinę Lewandowską ma za zadanie ukształtować w uczestnikach poczucie rytmu, przypomnieć znane musicale oraz zapoznać z wybranymi układami tanecznymi. Warsztaty w sali na parterze w Starym Ratuszu – wejście od strony ul. Chrobrego.

21.00 – IMPREZA TANECZNA - NAJLEPSZE MUSICALE WSZECHCZASÓW
Impreza będzie świetną okazją aby „przetańczyć" poznany styl i dobrze się bawić przy znanych z filmów musicalowych melodiach z „Chicago", „Hair" czy „Grease".

Opublikowano: 24 czerwca 2019 15:10

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 144

Gniezno – Pierwsza Stolica Polski

Realizacja: IDcom.pl

Zdjęcia: Jerzy Andrzejewski oraz Archiwum UM