Lato na desce nad jeziorem Winiary

Lato na desce nad jeziorem Winiary (link otworzy duże zdjęcie)

18 weekendów na desce nad jeziorem Winiary. Przez cały lipiec, sierpień i wrzesień trwają lekcje pływania na wakeboardzie finansowane przez Miasto Gniezno w ramach tzw. funduszu alkoholowego. Do 30 września w każdy piątek w godzinach od 9:00 do 15:00 i w każdą niedzielę od 9:00 do 13:00 można skorzystać z bezpłatnej nauki i innych atrakcji związanych ze sportami wodnymi.

Każdy weekend ma swój temat przewodni: Dzień Dziecka ze sportami wodnymi, Jak spędzać czas nad wodą, Podstawowe elementy treningu wakeboardowego, Gniezno jest SUPer (prezentacja desek SUP podobnej do deski windsurfingowej, ale bez żagla - siłą napędową jest wiosło), Wakeboard dla poczatkującego. Od zera do waakeboardera, Dziewczyny na deski – zajęcia specjalnie dla dziewcząt prowadzone przez dziewczynę, Sporty wodne – wakeboard i nie tylko, Gniezno jest SUPer (zajęcia gimnastyczne na deskach SUP), Sporty wodne to zdrowie, Dziewczyny na deski – zajęcia specjalnie dla dziewcząt prowadzone przez dziewczynę, Fitness na deskach SUP, Wakeskate – co to takiego? Gniezno jest SUPer (zajęcia gimnastyczne na deskach SUP), Bezpieczne wakacje nad wodą (spotkanie z ratownikiem wodnym), Gniezno jest SUPer (joga na deskach SUP),    Gniezno jest SUPer (zajęcia dla dzieci), Gniezno jest SUPer (zawody dla dzieci i młodzieży, wyścigi, slalom).

Żeby skorzystać z lekcji należy umieć pływać i zadzwonić do Wake Park Gniezno nad jeziorem Winiary, tel. 737 440 066 by umówić się na darmową lekcję.

Zajęcia organizowane są w ramach zadania "Profilaktyka uzależnień i przeciwdziałania przemocy w rodzinie przez sport w zakresie prowadzenia zajęć z wakeboardu dla mieszkańców miasta Gniezna". Łącznie umowa opiewa na kwotę 29 200 zł brutto.

Opublikowano: 08 sierpnia 2018 13:50

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 645

Gniezno – Pierwsza Stolica Polski

Realizacja: IDcom.pl

Zdjęcia: Jerzy Andrzejewski oraz Archiwum UM