Barwny festyn integrujący całe rodziny

Barwny festyn integrujący całe rodziny (link otworzy duże zdjęcie)

Na zielonym zapleczu Przedszkola nr 12 odbył się rodzinny festyn integracyjno – profilaktyczny zorganizowany przez Radę Osiedla Konikowo wraz Przedszkolem Plastusiowo. 7 czerwca 2018 roku na każdego, kto przybył na imprezę, czekała kiełbaska z grilla oraz pyszny „gulasz cygański”.

Dzieci mogły skorzystać z dmuchanych zamków, wziąć udział w wielu konkurencjach z nagrodami, posiedzieć w prawdziwym radiowozie Policyjnym i w aucie Straży Miejskiej oraz przymierzyć kask strażacki.

Przebyli licznie mieszkańcy Konikowa i rodziny z dziećmi uczęszczającymi do Przedszkola Plastusiowo mieli również okazję obejrzeć pokazy drużyny antyterrorystycznej. Natomiast dzieci z przedszkola pod okiem barwnie poprzebieranych wychowawczyń zaprezentowały śliczne piosenki adresowane do swoich rodzin.

Dzięki takim spotkaniom mieszkańcy mogą w miłej, rodzinnej atmosferze przy kawce i smacznym ciastku porozmawiać nie tylko ze swoimi bliższymi i dalszymi sąsiadami, ale również z obecnymi na festynach władzami miasta i radnymi osiedlowymi.

Dyrekcja Przedszkola oraz Rada Osiedla Konikowo bardzo dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do uatrakcyjnienia czerwcowego festynu – zwłaszcza rodzicom dzieci z przedszkola, dostawcom, wolontariuszom ze Stowarzyszenia Skrzydła, Straży Miejskiej, Policji oraz Straży Pożarnej.

Opublikowano: 09 czerwca 2018 09:33

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 554

Gniezno – Pierwsza Stolica Polski

Realizacja: IDcom-jst.pl

Zdjęcia: Jerzy Andrzejewski oraz Archiwum UM