IV Turniej Taneczny „Mali Mistrzowie Tańca"

IV Turniej Taneczny „Mali Mistrzowie Tańca (link otworzy duże zdjęcie)

Już po raz czwarty Przedszkole nr 5 „Mali Przyrodnicy” zaprosiło reprezentacje innych gnieźnieńskich przedszkoli do udziału w turnieju tanecznym „Mali Mistrzowie Tańca”. Konkurs jak zwykle odbył się na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie, a przystąpiło do niego 8 grup z przedszkoli nr 1, 2, 3, 5, 6, 9, 12 i 15.

Taneczne popisy dzieci oceniało profesjonalne jury w składzie: Iwona Piechocka-Jóźwiak – instruktor MOK; Olga Kozłowska – instruktor Zumby, Zdzisława Gromadzka – emerytowany nauczyciel przedszkola. Ponadto występy dzieci podziwiali także inspektorzy wydziału edukacji Urzędu Miasta w Gnieźnie – Magdalena Witt i Klaudyna Żak.

Nagrody w konkursie zostały zakupione dzięki funduszom pozyskanym przez przedszkole z Kuratorium Oświaty w Poznaniu, a specjalne statuetki dla wszystkich przedszkoli ufundował Prezydent Miasta Gniezna Tomasz Budasz. Turniej rozpoczął występ grupy „Kwiatki Ogrodowe” z Przedszkola nr 5 i był to pokaz pozakonkursowy.

Wszystkie grupy konkursowe zaprezentowały wysoki poziom umiejętności tanecznych, jednak ostatecznie jury postanowiło przyznać nagrodę specjalną grupie dzieci z Przedszkola nr 5, które zatańczyły układ do utworu 24K Magic Bruno Marsa. Pozostałe przedszkola biorące udział w turnieju otrzymały nagrody rzeczowe i dyplomy. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, nie tylko tych tanecznych.

Opublikowano: 16 maja 2018 07:57

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 242

Gniezno – Pierwsza Stolica Polski

Realizacja: IDcom-jst.pl

Zdjęcia: Jerzy Andrzejewski oraz Archiwum UM