Radni Rady Miasta Gniezna
Kadencja: 2018 – 2023

 

1. Prezydium Rady

2. Klub radnych „Koalicja dla Pierwszej Stolicy Polski”

3. Klub radnych Prawo i Sprawiedliwość

4. Radni niezrzeszeni

 

Prezydium Rady:


Przewodniczący Rady Miasta Gniezna

Michał Glejzer

 

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Gniezna

Marek Bartkowicz

 

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Gniezna

Zdzisław Kujawa

 

Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Gniezna

Bogusława Młodzikowska

 

 

Klub radnych „Koalicja dla Pierwszej Stolicy Polski”

 

Dariusz Banicki

Przewodniczący Komisji Oświaty

Członek Komisji Polityki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego

Okręg wyborczy nr 1 – Stare Miasto

 

Jan Budzyński

Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Okręg wyborczy nr 2 – Kawiary, Pławnik, Pustachowa, Grunwaldzkie, Dalki, Skiereszewo, Piekary

 

Jerzy Chorn

Zastępca przewodniczącego Komisji Rewizyjnej

Członek Komisji Gospodarki Miejskiej i Ochrony Środowiska

Okręg wyborczy nr 2 – Kawiary, Pławnik, Pustachowa, Grunwaldzkie, Dalki, Skiereszewo, Piekary

 

Stanisław Dolaciński

Przewodniczący Komisji Kultury Fizycznej i Sportu

Członek Komisji Polityki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego

Okręg wyborczy nr 1 – Stare Miasto

 

Tomasz Dzionek

Zastępca przewodniczącego Komisji Kultury Fizycznej i Sportu

Członek Komisji Gospodarki Miejskiej i Ochrony Środowiska

Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Okręg wyborczy nr 2 – Kawiary, Pławnik, Pustachowa, Grunwaldzkie, Dalki, Skiereszewo, Piekary

 

Olga Gandurska

Członek Komisji Promocji Kultury i Turystyki

Członek Komisji Kultury Fizycznej i Sportu

Okręg wyborczy nr 2 – Kawiary, Pławnik, Pustachowa, Grunwaldzkie, Dalki, Skiereszewo, Piekary

 

Michał Glejzer

Przewodniczący Rady Miasta Gniezna

Okręg Wyborczy nr 4 – Winiary, Kustodia

 

Sylwia Jabłońska

Zastępca przewodniczącego Komisji Oświaty

Członek Komisji Polityki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego

Okręg wyborczy nr 3 – Tysiąclecie, Ustronie, Konikowo, Arkuszewo

 

Marcin Jagodziński

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

Okręg wyborczy nr 3 – Tysiąclecie, Ustronie, Konikowo, Arkuszewo

 

Anna Krzymińska

Przewodnicząca Komisji Polityki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego

Członek Komisji Rewizyjnej

Okręg wyborczy nr 2 – Kawiary, Pławnik, Pustachowa, Grunwaldzkie, Dalki, Skiereszewo, Piekary

 

Artur Kuczma

Przewodniczący Komisji Promocji Kultury i Turystyki

Członek Komisji Rewizyjnej

Okręg wyborczy nr 1 – Stare Miasto

 

Zdzisław Kujawa

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Gniezna

Członek Komisji Gospodarki Miejskiej i Ochrony Środowiska

Członek Komisji Kultury Fizycznej i Sportu

Okręg Wyborczy nr 4 – Winiary, Kustodia

 

Arkadiusz Masłowski

Przewodniczący Komisji Gospodarki Miejskiej i Ochrony Środowiska

Członek Komisji Kultury Fizycznej i Sportu

Okręg wyborczy nr 3 – Tysiąclecie, Ustronie, Konikowo, Arkuszewo

 

Bogusława Młodzikowska

Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Gniezna

Członek Komisji Oświaty

Okręg Wyborczy nr 4 – Winiary, Kustodia

 

Tadeusz Purol

Zastępca przewodniczącego Komisji Gospodarki Miejskiej i Ochrony Środowiska

Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Okręg wyborczy nr 3 – Tysiąclecie, Ustronie, Konikowo, Arkuszewo

 

Angelika Ślachcińska

Zastępca przewodniczącej Komisji Polityki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego

Członek Komisji Kultury Fizycznej i Sportu

Okręg wyborczy nr 1 – Stare Miasto

 

Rafael Wojciechowski

Zastępca Przewodniczącego Komisji Promocji Kultury i Turystyki

Członek Komisji Kultury Fizycznej i Sportu

Okręg wyborczy nr 4 – Winiary, Kustodia

 

Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość

 

Marek Bartkowicz

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Gniezna

Członek Komisji Polityki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego

Członek Komisji Oświaty

Okręg wyborczy nr 2 – Kawiary, Pławnik, Pustachowa, Grunwaldzkie, Dalki, Skiereszewo, Piekary

 

Aleksander Ditbrener

Członek Komisji Polityki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego

Członek Komisji Promocji Kultury i Turystyki

Członek Komisji Kultury Fizycznej i Sportu

Okręg wyborczy nr 3 – Tysiąclecie, Ustronie, Konikowo, Arkuszewo

 

Paweł Kamiński

Członek Komisji Gospodarki Miejskiej i Ochrony Środowiska”

Członek Komisji Rewizyjnej

Członek Komisji Promocji Kultury i Turystyki

Okręg wyborczy nr 4 – Winiary, Kustodia

 

Jan Szarzyński

Członek Komisji Gospodarki Miejskiej i Ochrony Środowiska

Członek Komisji Rewizyjnej

Okręg wyborczy nr 2 – Kawiary, Pławnik, Pustachowa, Grunwaldzkie, Dalki, Skiereszewo, Piekary

 

Andrzej Wdzięczny

Zastępca przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Członek Komisji Kultury Fizycznej i Sportu

Okręg wyborczy nr 1 – Stare Miasto

 

Radni niezrzeszeni:

 

Janusz Brzuszkiewicz

Członek Komisji Gospodarki Miejskiej i Ochrony Środowiska

Członek Komisji Polityki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego

Okręg wyborczy nr 3 – Tysiąclecie, Ustronie, Konikowo, Arkuszewo

 

BIP

Gniezno – Pierwsza Stolica Polski

Realizacja: IDcom-jst.pl

Zdjęcia: Jerzy Andrzejewski oraz Archiwum UM