Bartosz Zmarzlik w Gnieźnie

Bartosz Zmarzlik w Gnieźnie (link otworzy duże zdjęcie)

"Czym tak naprawdę jest sport żużlowy i jak „rodzą się” mistrzowie ligi żużlowej, o tym już 5 grudnia 2017 będę opowiadali prelegenci zaproszeni na seminarium naukowo - szkoleniowe, które organizuje Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Gnieźnie. Jest to pierwsze tego typu wydarzenie, zapowiadające cykl „wykładów otwartych”, które w najbliższym czasie PWSZ w Gnieźnie planuje zorganizować.

Grudniowe seminarium w całości poświęcone jest możliwościom wykorzystania ćwiczeń propriocepcji w profilaktyce zapobiegającej urazom u zawodników żużla i adresowane jest do: fizjoterapeutów, trenerów personalnych, trenerów sportowych, zawodników oraz wszystkich sympatyków sportu żużlowego. Prelegentami będą:

Adam Pogorzała - Prorektor ds. Rozwoju i Nauki w PWSZ Gnieźnie oraz Jerzy Buczak - fizjoterapeuta Reprezentacji Polski w żużlu - przedstawią medyczne i fizjoterapeutyczne aspekty pracy z zawodnikami sportów żużlowych.

Stanisław Chomski - trener Klubu Sportowego „STAL GORZÓW” - opowie o tym, jak się rodzą legendy mistrzów ligi żużlowej.

Bartosz Zmarzlik - zawodnik Klubu Sportowego „STAL GORZÓW” oraz II v-ce Mistrz z Indywidualnych Mistrzostw Świata w 2016 roku, zdradzi tajemnice, o czym marzy żużlowiec tuż przed objęciem podium.

Wydarzenie ma charakter otwarty a Honorowy Patronat nad nim objął Prezydent Miasta Gniezna - Tomasz Budasz. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Uczelni: www.pwsz-gniezno.pl

Opublikowano: 24 listopada 2017 07:49

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 119

Urząd Miejski w Gnieźnie

Realizacja: IDcom-web.pl

Zdjęcia: Jerzy Andrzejewski oraz Archiwum UM