Podsumowanie sezonu 2017 w MKS Mieszko Gniezno

Podsumowanie sezonu 2017 w MKS Mieszko Gniezno (link otworzy duże zdjęcie)

17 listopada 2017, na uroczystym spotkaniu, które odbyło się w gnieźnieńskim Wehikule Czasu, klub MKS Mieszko Gniezno podziękował swoim partnerom za wspólny miniony 2017 rok, przedstawił sprawozdanie z tegorocznej działalności oraz wyznaczył cele na 2018 rok. Podczas spotkania zostały wręczone pamiątkowe statuetki sponsorom i osobom przyjaznym klubowi za dotychczasową działalność dla dobra klubu.

W spotkaniu uczestniczył przede wszystkim pomysłodawca konsolidacji klubów piłkarskich i rozwoju piłki nożnej w naszym mieście - Prezydent Miasta Gniezna Tomasz Budasz, a także przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Gnieźnie – Monika Twardowska i Marcin Makohoński, Prezes PEC w Gnieźnie – Dariusz Zamiar, Dyrektor Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji - Jacek Mańkowski wraz ze swoim Zastępcą Markiem Lisieckim, Dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego – Marian Pokładecki, Inspektorzy Zespołu do spraw Sporty Urzędu Miejskiego oraz Inspektor Wydział Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Starostwa Gnieźnieńskiego. Klub oficjalnie przedstawił swojego partnera Technicznego – firmę IDEA PLUS.

Klub podziękował również przedstawicielowi Rady sponsorów Jackowi Owczarzakowi, za wspólne budowanie stabilnego klubu. Spotkanie miało także na celu zaprezentowanie zaproszonym gościom solidnej marki MKS Mieszko Gniezno, która dynamicznie się rozwija z każdym kolejnym rokiem.

Jednakże głównymi bohaterami spotkania byli zawodnicy drużyny seniorów wraz trenerem Mariuszem Bekasem i dyrektorem sportowym Dawidem Frąckowiakiem. Zawodnicy podzielili się z obecnymi na spotkaniu gośćmi szczegółami i ciekawostkami ze swojego piłkarskiego życia.

Na uroczystości pojawiło się wielu znamienitych gości oraz przedstawicieli największych lokalnych firm i przedsiębiorstw. Na zaproszeniem prezesa MKS Mieszko Gniezno Macieja Ciesielskiego, swoje cenne uwagi przedstawił znakomity trener Janusz Dajwłoski, który od kilku lat pracuje w klubie VLF Wolsburg. Należy dodać, że od blisko 2 lat jest to klub partnerski Mieszka Gniezno.

Na zakończenie podsumowania sezonu 2017 porozumienie o współpracy podpisali Prezydent Miasta Gniezna Tomasz Budasz oraz prezes MKS Mieszko Gniezno Maciej Ciesielski i prezes GTM Start Gniezno Tomasz Wojciechowski.

Opublikowano: 20 listopada 2017 08:32

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 324

Urząd Miejski w Gnieźnie

Realizacja: IDcom-web.pl

Zdjęcia: Jerzy Andrzejewski oraz Archiwum UM