Dołącz do programu Rekomendowany Pracodawca

Dołącz do programu Rekomendowany Pracodawca (link otworzy duże zdjęcie)

Zatrudniasz swoich pracowników legalnie, respektujesz ustalony z pracownikiem czas pracy i uczciwie płacisz? Zgłoś się do Programu i zdobądź laur Rekomendowanego Pracodawcy. Zwiększ swoje szanse w walce o pracownika.

Wraz z firmą Jobsquare serdecznie zapraszamy przedsiębiorców z Gniezna i okolic do udziału w bezpłatnym programie „Rekomendowany Pracodawca". Program promuje dobre praktyki stosowane przez pracodawców względem pracowników, ale przede wszystkim wskazuje i wyróżnia firmy, które takie standardy spełniają. Dołączając do programu pracodawca reklamuje się tytułem „Rekomendowanego Pracodawcy”, który jest jasnym sygnałem dla każdego pracownika - „tutaj” warto starać się o pracę.

Miasto Gniezno poprzez partnerstwo w programie chce wspierać lokalnych przedsiębiorców w pozyskiwaniu najlepszych pracowników. W dobie rynku pracownika i coraz większej konkurencji o ręce do pracy podnoszenie standardów zatrudnienia albo ich promocja są najskuteczniejszymi metodami dotarcia do najlepszych pracowników. Udział w programie nie wiąże się z żadnymi kosztami. Aby dołączyć do programu należy wypełnić ankietę kandydacką. Po jej zaakceptowaniu przez organizatora uczestnik programu dostaje odpowiednie materiały promocyjne oraz trafia na listę wyróżnionych pracodawców. Dodatkowo dla uczestników programu przewidziany jest szereg korzyści w postaci: możliwości spotkań branżowych, bazy wiedzy online, szkoleń i warsztatów, a przede wszystkim pakiety usług naszych Partnerów.

Do tej pory w całym kraju do programu dołączyło już ponad pół tysiąca przedsiębiorców. Więcej informacji znajduje się tutaj: www.rekomendowanypracodawca.pl

Opublikowano: 12 września 2017 06:22

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 336

Urząd Miejski w Gnieźnie

Realizacja: IDcom-web.pl

Zdjęcia: Jerzy Andrzejewski oraz Archiwum UM