Do Gniezna wraca największa gala MMA w Wielkopolsce - Slugfest

Zdjęcie z konferencji prasowej (link otworzy duże zdjęcie)

Po ostatnim, dużym sukcesie jubileuszowej „dziesiątki” do Gniezna wraca do pierwszej Stolicy Polski. Impreza pod patronatem Prezydenta Miasta Gniezna Tomasza Budasza odbędzie się 17 czerwca w hali sportowej przy ul. Paczkowskiego o godz. 20:00.

Pół roku od swojego powrotu po długiej przerwie do klatki w Gnieźnie ponownie wejdzie Robert „Izzy” Izydorek (MMA 2-1). Mistrz Europy w brazylijskim jiu-jitsu walczył na poprzedniej, gnieźnieńskiej gali, ale w walce wieczoru uległ po trzech pełnych rundach zawodnikowi KSW Nokaut Kościan – Jakubowi Kamieniarzowi (MMA 2-3). W tym pojedynku „Izzy” kompletnie nie był sobą i nie korzystał z jego najlepszego atutu jakim jest walka w parterze.

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników MMA w Wielkopolsce – Tomasz Terlikowski (MMA 6-4) z klubu Shooters Konin będzie z nami już szósty raz. Jego niesamowity nokaut w ostatnim starciu, po zaledwie 10 sekundach walki, wręcz każe kontraktować go do kolejnych pojedynków, z których każdy niesie potężną dawkę emocji. W innych walkach zawodowych pojawią się między innymi Jurand Lisiecki z Mogilna, reprezentujący MMA Witkowo – Mateusz Buczkowski, czy rawicki zawodnik Patryk Molka. Jak zawsze na galach Slugfest nie zabraknie utalentowanych amatorów. Wśród nich zaprezentują się tacy zawodnicy jak: Patryk Klaś i Mateusz Skibiński (MMA Witkowo), Jakub Przybysławski, Robert Radkiewicz, Szymon Wałowski i Ireneusz Chudzik (Walka Gniezno), czy pochodzący z Konina i walczący już dla nas kolejny raz – Hubert Drzyzga. Żeby utrzymać dobry, sportowy poziom imprezy, przeciwnicy dla zawodników organizatorów ściągani są tym razem z Torunia, Bydgoszczy, Żnina a nawet Żywca w czym pomaga po raz kolejny główny sponsor imprezy producent napoju energetycznego – Power Duck.

Gala Slugfest 11: Memoriał Pawła Kamińskiego będzie też ukłonem w stronę organizowanych w Gnieźnie rokrocznie memoriałów tego świetnego, a tragicznie zmarłego zawodnika BJJ. Sprzedaż biletów już ruszyła. Najtańsze miejsca kosztują 40 zł. Koszt tych najbliżej klatki to 70 zł. Można je kupić w sponsorującym galę sklepie odzieżowym Julia lub zamawiać telefonicznie w Poznaniu (tel. 785 985 024) i Gnieźnie (790 594 630) a także wysyłkowo. Gala odbędzie się 17 czerwca w gnieźnieńskiej hali przy ul. Paczkowskiego 4. Wstęp dla publiczności od godz. 19.00, start gali – punktualnie godz. 20.00.

Opublikowano: 06 czerwca 2017 13:37

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 383

Urząd Miejski w Gnieźnie

Realizacja: IDcom-web.pl

Zdjęcia: Jerzy Andrzejewski oraz Archiwum UM