Mali mistrzowie tańca zaprezentowali się w MOK

Mali mistrzowie tańca zaprezentowali się w MOK. (link otworzy duże zdjęcie)

Już po raz trzeci na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie swoje umiejętności taneczne zaprezentowały dzieci z gnieźnieńskich przedszkoli, uczestnicząc w III turnieju tanecznym dla przedszkolaków „Mali Mistrzowie Tańca".

Celem turnieju jest propagowanie wśród dzieci idei zainteresowania tańcem, rozwijanie zdolności oraz predyspozycji tanecznych i ich wyrażenie w toku prezentacji scenicznych przed szerszą publicznością. Konkurs, jak co roku został zorganizowany przez nauczycielki z Przedszkola nr 5, a w zmaganiach tanecznych wzięły udział dzieci z przedszkoli nr 1, 3, 5, 6, 8, 9, 12 i 13. Potyczki przedszkolaków oceniało jury, w składzie: Paulina Lewandowska - instruktor MOK, Joanna Janas - wicedyrektor Przedszkola nr 3 oraz Magdalena Czekalska - przedstawiciel rodziców.

Już w pierwszych minutach konkursu widzów rozgrzały dzieci z Przedszkola nr 1 brawurowo wykonując układ taneczny do utworu „Let's twist again", a potem atmosfera już tylko rosła. Turniej zakończył występ grupy Blue Stars z Przedszkola nr 13 w Gnieźnie wykonując taniec do utworu Charlie Putha  „Marvin Gaye", który ostatecznie, decyzją jury, okazał się być najlepszym występem. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone otrzymując upominki  zakupione przez Radę Rodziców Przedszkola nr 5 w Gnieźnie.

Opublikowano: 18 maja 2017 14:31

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 345

Urząd Miejski w Gnieźnie

Realizacja: IDcom-web.pl

Zdjęcia: Jerzy Andrzejewski oraz Archiwum UM