Rusza akcja „Podwórko talentów”

Podwórko talentów może powstać w każdej gminie. (link otworzy duże zdjęcie)

Od 13 marca 2017 roku każda szkoła podstawowa, gmina, spółdzielnia i wspólnota mieszkaniowa ma szansę na wygranie Podwórka Talentów NIVEA na swoim terenie. Aby wziąć udział w programie należy zgłosić swoją lokalizację, a następnie przesłać krótki film video, który w dowolnej formie pokaże, jakie talenty mają dzieci. Zgłaszać można grupy liczące dwie lub więcej osób, które mogą zademonstrować na filmie każdy dowolny talent.

Zgłoszenia są przyjmowane od 13 marca do 7 maja 2017 roku. Następnie, 17 maja na specjalnej, dedykowanej stronie podworko.nivea.pl zostaną zamieszczone wybrane przez jury najciekawsze filmy, spełniające kryteria regulaminowe (wyłonionych zostanie 100 lub więcej filmów, jednak nie więcej niż 200). W głosowaniu internautów zostanie wyłonionych 20 zwycięskich lokalizacji.

Głosowanie na filmy video na stronie potrwa od 18 maja do 21 czerwca 2017. Wyniki głosowania zostaną ogłoszone na stronie 22 czerwca. Pierwsze Podwórka Talentów NIVEA przy zwycięskich lokalizacjach, zostaną oddane do użytku już na początku jesieni 2017.

Opublikowano: 16 marca 2017 11:18

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 416

Urząd Miejski w Gnieźnie

Realizacja: IDcom-web.pl

Zdjęcia: Jerzy Andrzejewski oraz Archiwum UM