Zakończono feryjne półkolonie na „sportowo”

Półkolonie GOSiR (link otworzy duże zdjęcie)

Już po raz kolejny na ferie Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował ofertę półkolonii na "sportowo" adresowaną dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat.

Turnusy półkolonijne trwały od poniedziałku i kończyły się w piątek. Zajęcia prowadzone były w godzinach 9.00 – 15.00 na terenie Kompleksu Rekreacyjno- Sportowego GOSiR przy ul. Bł. Jolenty 5. Każdego dnia dzieci otrzymywały dwa posiłki - śniadanie i obiad serwowane przez Restaurację Hotelu Lech. Turnusy odbywały się w terminach: 30.01 - 3.02.2017 r. oraz 6.02 - 10.02.2017 r. Zajęcia odbywały się w dwóch grupach wiekowych od 7 do 9 lat oraz od 10 do 14.

Wśród proponowanych zajęć dla dzieci odbyły się gry i zabawy na basenie, sali sportowej, zajęcia z capoeiry. Poza tym zajęcia edukacyjne prowadzone przez Akademię Nauki "Fizyka dla Smyka" i pokazowe lekcje z nauki języka angielskiego prowadzone przez Szkołę Freedom School. Młodsze dzieci korzystały z atrakcji proponowanych przez Klub Zabaw dla Dzieci "Fantazja" podczas, gdy starsze grają w kręgle w Hotelu Nest. Dzieciom zaproponowaliśmy również wspólny wyjazd do Kina Helios. Atrakcją było również wyjście na obiad do Restauracji Mc Donald's.

Nad bezpiecznym wypoczynkiem dzieci czuwała wykwalifikowana kadra pedagogiczna oraz ratownicy na basenie. W ostatni dzień półkolonii przeprowadzona została spartakiada półkolonisty, po zakończeniu której każde z dzieci otrzymało pamiątkowy Certyfikat Dzielnego Sportowca, gadżety i słodkości.
 
Kolejne półkolonie odbędą się już w wakacje letnie.

 


Opublikowano: 13 lutego 2017 08:37

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 466

Urząd Miejski w Gnieźnie

Realizacja: IDcom-web.pl

Zdjęcia: Jerzy Andrzejewski oraz Archiwum UM