Pierwszy turnus sportowych półkolonii GOSiR zakończony

Półkolonie z GOSiR (link otworzy duże zdjęcie)

Po raz kolejny na ferie Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował ofertę półkolonii na "sportowo" adresowaną dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat.

Pierwszy turnus już się zakończył. Drugi turnus odbędzie się w terminie 6.02-10.02.2017 r. Zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych od 7 do 9 lat oraz od 10 do 14. Wszyscy uczestnicy półkolonii na każde zajęcia przynoszą ze sobą stroje kąpielowe, czepki i stroje sportowe.

Wśród proponowanych zajęć dla dzieci odbywają się gry i zabawy na basenie, sali sportowej, zajęcia z capoiery. Poza tym zajęcia edukacyjne prowadzone przez Akademię Nauki "Fizyka dla Smyka" i pokazowe lekcje z nauki języka angielskiego prowadzone przez Szkołę Freedom School. Młodsze dzieci korzystają z atrakcji proponowanych przez Klub Zabaw dla Dzieci "Fantazja", podczas gdy starsze grają w kręgle w Hotelu Nest. Dzieciom zaproponowano również wspólny wyjazd do Kina Helios. Atrakcją jest również wyjście na obiad w Restauracji Mc Donald's.

Nad bezpiecznym wypoczynkiem dzieci czuwa wykwalifikowana kadra pedagogiczna oraz ratownicy na basenie. W ostatni dzień półkolonii odbywa się spartakiada półkolonisty po zakończeniu, której każde z dzieci otrzymuje pamiątkowy Certyfikat Dzielnego Sportowca, gadżety i słodkości.

Kolejne półkolonie odbędą się już w wakacje letnie.


Opublikowano: 06 lutego 2017 11:26

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 488

Urząd Miejski w Gnieźnie

Realizacja: IDcom-web.pl

Zdjęcia: Jerzy Andrzejewski oraz Archiwum UM