Trwa nabór na wystawców na Jarmark Bożonarodzeniowy

Tak wyglądały stoiska na Jarmarku Bożonarodzeniowym 2015. (link otworzy duże zdjęcie)

Prezydent Miasta Gniezna wzorem lat ubiegłych informuje o rozpoczęciu przygotowań do organizacji Jarmarku Bożonarodzeniowego na Rynku w Gnieźnie, który w tym roku potrwa od 6 do 11 grudnia. Podobnie jak w roku minionym na Rynku ustawione zostaną drewniane domki handlowe, a całość imprezy wzbogaci oprawa muzyczna i program artystyczny. W świątecznym klimacie będzie można zakosztować smakołyków kojarzonych ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, posłuchać kolęd oraz zrobić przedświąteczne zakupy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych handlem w tym okresie do kontaktu i rezerwacji powierzchni handlowej w Urzędzie Miejskim w Gnieźnie. Z uwagi na specyfikę imprezy, w pierwszej kolejności rozpatrywane i akceptowane będą zgłoszenia tych handlowców, którzy zadeklarują asortyment kojarzony ze świętami Bożego Narodzenia (bombki, ozdoby i potrawy świąteczne, towary nadające się na prezenty). Impreza potrwa 6 dni. Rezerwacji terminu można dokonywać na wybrany dzień lub dni. Na zgłoszenia czekamy do 31 października 2016.

Każde zgłoszenie będzie rozpatrywane indywidualnie, pod względem atrakcyjności asortymentu oraz wpisania się w charakter imprezy. Nie decyduje kolejność zgłoszeń! Korzystanie z udostępnionej wystawcom infrastruktury będzie możliwe po uiszczeniu opłaty, która wynosi: za najem 1 domku drewnianego: 100,00 zł brutto za każdy 1 dzień (w tym energia elektryczna) dla przedsiębiorców prywatnych. Warsztaty terapii zajęciowych, świetlice socjoterapeutyczne, stowarzyszenia lokalnych wytwórców oraz inne organizacje prowadzące zajęcia z dziećmi i osobami dorosłymi nie będące przedsiębiorcami prywatnymi – opłata dzienna wynosi 50,00 zł brutto.
 
W przypadku zajęcia dodatkowej powierzchni na płycie Rynku celem ekspozycji towarów lub ustawienia innych atrakcji dla odwiedzających imprezę – opłata wynosi 3,00 zł netto za każdy 1m2 dziennie. Godziny otwarcia Jarmarku: 6-11 grudnia 2016 (wt-nd), od 10.00 do 20.00. Zainteresowani wystawcy proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który podpisany należy złożyć osobiście lub przesłać listownie do Urzędu Miejskiego w Gnieźnie. Pytania proszę kierować mailowo na adres: jarmark@gniezno.eu lub telefonicznie pod numerem 61 426 04 47 (pon-pt, od 8:00 do 15:00)

Kontakt:
Urząd Miejski w Gnieźnie
Wydział Rozwoju Miasta Gospodarki i Obsługi Inwestora
ul. Lecha 6, 62 200 Gniezno
Tel. 61 426 04 47 pokój 41 (I piętro)
Email: jarmark@gniezno.eu

Opublikowano: 25 października 2016 11:12

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Regulamin jarmarku [132.17 KB]

Formularz zgłoszeniowy [434.11 KB]

Wyświetleń: 2969

Urząd Miejski w Gnieźnie

Realizacja: IDcom-web.pl

Zdjęcia: Jerzy Andrzejewski oraz Archiwum UM